Skup maszyn tenisowych

SPRZEDAŻ UŻYWANYCH MASZYN TENISOWYCH ZA POŚREDNICTWEM FIRMY MCOURT

 

Jeśli chcesz sprzedać maszynę, możesz spróbować własnych sił.

Jednak korzystając z naszych usług,  zwiększasz znacznie prawdopodobieństwo sprzedaży, ponieważ  jesteśmy  niekwestionowanym  liderem maszyn tenisowych na rynku polskim, czyli praktycznie każdy Klient, który myśli o zakupie maszyny tenisowej, trafia do naszej firmy. Kompleksowa i profesjonalna obsługa naszej firmy oraz doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że potencjalnemu Klientowi łatwiej jest podjąć decyzję.

Masz do wyboru trzy sposoby. Przeczytaj opisane poniżej opcje i podejmij decyzję.

 

SKUP MCOURT

Umów się na przekazanie maszyny do naszej firmy - wyślij email lub zadzwoń

Zamów bezpłatną wycenę - dowiesz się, ile możesz uzyskać za swoją maszynę

Zaproponujemy Ci cenę, za jaką możesz sprzedać maszynę i problem masz już z głowy, a pieniądze w kieszeni.

 

KOMIS MCOURT

Umów się na przekazanie maszyny do naszej firmy - wyślij email lub zadzwoń

Zamów bezpłatną wycenę - dowiesz się, ile możesz uzyskać za swoją maszynę, jak również, co ewentualnie trzeba w niej zrobić, aby uzyskać dobrą cenę.

Jeśli wycena przebiegnie dla obu stron pomyślnie, my przygotujemy maszynę i zaczniemy ją sprzedawać. Nie pobieramy od Ciebie opłaty za wystawienie maszyny*. Maszyna będzie u nas wystawiona tak długo, jak długo jest nią zainteresowanie.  Odbieramy telefony od potencjalnych Klientów, rekomendujemy Twoją maszynę, gwarantujemy jakość (wcześniej przecież sami ją sprawdziliśmy i przygotowaliśmy do sprzedaży). W przypadku udanej sprzedaży, a jest takie duże prawdopodobieństwo, płacisz nam prowizję 8%.

* Nie dotyczy przygotowania maszyny do sprzedaży: przegląd, czyszczenie, ewentualne naprawy.

 

OGŁOSZENIE MCOURT

 Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy - wyślij email lub zadzwoń

Prześlij nam zdjęcia maszyny, parametry techniczne oraz opis, w jakim znajduje się stanie.

Wystawimy maszynę na naszej stronie internetowej w sekcji: maszyny używane, na firmowym Facebooku oraz na blogu o maszynach tenisowych, odwiedzanym regularnie przez pasjonatów tych urządzeń. W ogłoszeniu umieścimy oryginalne zdjęcia Twojej maszyny, które dostaniemy od Ciebie, podamy Twój telefon oraz adres mailowy, aby potencjalni Klienci mogli się z Tobą skontaktować.

Koszt ogłoszenia zróżnicowany, uzależniony od ceny maszyny i okresu, na jaki chcesz wystawić maszynę (patrz tabela poniżej).

 

TABELA